Як отримати вигідний кредит онлайн?

Незалежно від поточного місця розташування і часу доби ви можете отримати кредит менш ніж за пів години. Для цього потрібні тільки активна платіжна картка будь-якого банку України та інтернет. Далі ми розповімо, як скористатися послугою й отримати кредит на картку вигідно.

У якій ситуації допоможе онлайн-кредит на картку?

Приклади ситуацій, коли вигідно звернутися до МФО, щоб швидко отримати гроші в кредит:

 • затримали зарплату й не вистачає коштів на повсякденні витрати (харчові продукти, ліки, оплату проїзду тощо);
 • з'явилися непередбачені витрати під час відпочинку, відрядження тощо;
 • потрібно розрахуватися за покупку або послугу, але немає можливості оплатити готівкою;
 • рейтинг кредитної історії не дозволяє взяти кредит на бажану суму. Один зі способів реабілітувати КІ — періодично брати кредити в мікрофінансових організаціях і вчасно погашати їх. Строки та суми не мають значення. Ключовий фактор — своєчасне закриття кредиту.

Як правило, подібні ситуації вимагають швидких дій, тому онлайн-кредит — оптимальний вихід.

Де швидше й легше за все взяти кредит онлайн в Україні?

В Україні послуги онлайн-кредитування надають мікрофінансові компанії та банки. Останні готові співпрацювати з позичальником після ретельного аналізу кредитної історії й документів. Як правило, крім паспорта та ІПН, це довідка про доходи та з місця роботи, документи, які підтверджують наявність нерухомості або автомобіля. Крім того, банк неохоче видає кредити позичальникам, які працевлаштовані неофіційно.

МФО менш вимогливі до своїх клієнтів, і все проходить дистанційно. Потрібно подати заявку, заповнити реєстраційну анкету, вказати дані паспорта (або ID-карти), ІПН (РНОКПП) і своєї платіжної картки. Також, дотримуючись інструкції, необхідно пройти верифікацію. Позитивна кредитна історія й офіційне працевлаштування не є визначальними факторами під час ухвалення рішення щодо заявки.

Переваги кредиту онлайн на картку

 • Оптимальна сума — до 10-15 тис. грн. Ця сума досить комфортна для погашення, особливо, якщо гроші потрібні до зарплати.
 • Невеликий строк (до 30 днів) дозволяє закрити кредит відразу після того, як ви отримаєте зарплату.
 • Зрозумілі умови без прихованих комісій. За допомогою кредитного калькулятора можна дізнатися суму відсотків, що нараховуються, та дату погашення ще до подачі заявки.
 • Вигідна програма лояльності. Деякі мікрофінансові організації пропонують оформити перший кредит зі зниженою процентною ставкою — 0,01% на день. Переплата буде мінімальною.
 • Цілодобовий сервіс. Подайте заявку вранці, вдень, вночі, у вихідний або святковий день. Ваш запит обробить система, і після схвалення гроші перерахують на картку.

Як взяти онлайн-кредит: покрокова інструкція

 1. Сформуйте заявку за допомогою кредитного калькулятора, виберіть необхідну суму та дату погашення кредиту, потім натисніть кнопку «Получить деньги». Ви відразу дізнаєтеся суму відсотків.
 2. Перед реєстрацією ознайомтесь з правилами та публічною пропозицією. Прийміть їх і дайте згоду на обробку персональних даних та доступ до кредитної історії.
 3. Вкажіть у реєстраційній анкеті необхідну інформацію. Додайте платіжну картку будь-якого українського банку. Слідуючи інструкції, пройдіть верифікацію за допомогою системи Bank ID або зробіть фото з паспортом у руках у режимі реального часу. Зверніть увагу: помилки та неправдива інформація в анкеті можуть стати причиною відмови.
 4. Дочекайтеся рішення щодо заявки. Ви отримаєте його в SMS. Також інформація буде продубльована в особистому кабінеті.
 5. Ознайомтеся з кредитним договором в особистому кабінеті. Погодьтеся з умовами та підтвердьте договір за допомогою одноразового електронного ідентифікатора, відправленого в SMS.
 6. Також компанія надішле клієнту його екземпляр кредитного договору електронною поштою, яку він вказав в особистому кабінеті

Рекомендації для клієнтів

Не відкладайте погашення на останній день. Ваш переказ може затриматися через технічні причини. Зверніть увагу: оплата кредиту через касу банку може проходити протягом трьох діб згідно з регламентом роботи банківських організацій.

Якщо ви не встигаєте вчасно погасити кредит, скористайтеся послугою пролонгації або закрийте частина кредиту. У цьому випадку відсотки нараховуються тільки на фактичний залишок суми. Інструкції щодо послуг пролонгації й часткового погашення ви можете знайти в розділі "Як подовжити кредит".

Приклад розрахунку при оформленні кредиту зі зниженою процентною ставкою 0,01% на день

Розмір кредиту — 1000 грн, тривалість — 10 днів, відсотки — 0,01% на день.

(0,0001 * 10 * 1000) + 1000 = 1001 грн. Підсумковий розмір платежу: 1001 грн.

Приклад розрахунку онлайн-кредиту зі стандартною процентною ставкою 1,9% на день

Розмір кредиту — 1000 грн, тривалість — 10 днів, відсотки — 1,9% на день.

(0,019 * 10 * 1000) + 1000 = 1190 грн. Підсумковий розмір платежу: 1190 грн.